Bestuur

College B&W

Fractie informatie

Logo van College B&W

Leden

Foto van Koos Wiersma Koos Wiersma (burgemeester)
Foto van Kor Berghuis Kor Berghuis (wethouder, CDA) vanaf 15-04-2014
Foto van Herwil van Gelder Herwil van Gelder (wethouder, GroenLinks) vanaf 15-04-2014
Foto van Mariette de Visser Mariette de Visser (wethouder, Partij van de Arbeid) vanaf 15-04-2014
Foto van Harm Evert Waalkens Harm Evert Waalkens (wethouder, Partij van de Arbeid) tot 15-04-2014
 

Griffie

Fractie informatie

Logo van Griffie

Leden

 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Marja Leffers-Koning Marja Leffers-Koning (fractievoorzitter) vanaf 15-04-2014
Foto van Wouter Kooi Wouter Kooi (raadslid) vanaf 28-01-2014
Foto van Rudmer Veenwijk Rudmer Veenwijk (raadslid) vanaf 15-04-2014
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van Theo de Vries Theo de Vries (fractievoorzitter) vanaf 15-04-2014
Foto van Jannie Vogel Jannie Vogel (raadslid)
 

Groen Links

Fractie informatie

Logo van Groen Links
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van John Schouten-van Schagen John Schouten-van Schagen (fractievoorzitter) tot 19-03-2014
Foto van Anne Marie Smits Anne Marie Smits (fractievoorzitter) vanaf 15-04-2014
Foto van Jano van Gils Jano van Gils (raadslid) vanaf 15-04-2014
Foto van Paul Steenman Paul Steenman (raadslid)
 

Partij van de Arbeid

Fractie informatie

Logo van Partij van de Arbeid
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Maarten Buikema Maarten Buikema (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Sietse Hielema Sietse Hielema (raadslid) tot 19-03-2014
Foto van Raymond Kruijer Raymond Kruijer (raadslid) tot 19-03-2014
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Johan van der Vis Johan van der Vis (fractievoorzitter) vanaf 15-04-2014
Foto van Folkert van der Zee Folkert van der Zee (raadslid)
 

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Aantal zetels op 31-12-2014
12

Leden

Foto van Koos Wiersma Koos Wiersma (burgemeester)
Foto van Marja Leffers-Koning Marja Leffers-Koning (fractievoorzitter) vanaf 15-04-2014
Foto van John Schouten-van Schagen John Schouten-van Schagen (fractievoorzitter) tot 19-03-2014
Foto van Anne Marie Smits Anne Marie Smits (fractievoorzitter) vanaf 15-04-2014
Foto van Johan van der Vis Johan van der Vis (fractievoorzitter) vanaf 15-04-2014
Foto van Theo de Vries Theo de Vries (fractievoorzitter) vanaf 15-04-2014
Foto van Maarten Buikema Maarten Buikema (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Jano van Gils Jano van Gils (raadslid) vanaf 15-04-2014
Foto van Sietse Hielema Sietse Hielema (raadslid) tot 19-03-2014
Foto van Wouter Kooi Wouter Kooi (raadslid) vanaf 28-01-2014
Foto van Raymond Kruijer Raymond Kruijer (raadslid) tot 19-03-2014
Foto van Paul Steenman Paul Steenman (raadslid)
Foto van Rudmer Veenwijk Rudmer Veenwijk (raadslid) vanaf 15-04-2014
Foto van Jannie Vogel Jannie Vogel (raadslid)
Foto van Folkert van der Zee Folkert van der Zee (raadslid)
 

College van burgemeester en wethouders

Orgaan informatie

Logo van College van burgemeester en wethouders

Leden

Foto van Koos Wiersma Koos Wiersma (burgemeester)
Foto van Ben Verwey Ben Verwey (gemeentesecretaris)
Foto van Kor Berghuis Kor Berghuis (wethouder, CDA) vanaf 15-04-2014
Foto van Herwil van Gelder Herwil van Gelder (wethouder, GroenLinks) vanaf 15-04-2014
Foto van Mariette de Visser Mariette de Visser (wethouder, Partij van de Arbeid) vanaf 15-04-2014
Foto van Harm Evert Waalkens Harm Evert Waalkens (wethouder, Partij van de Arbeid) tot 15-04-2014
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden